Wyniki spotkań

Wyniki FINAŁU ligi RBLA 2013

opublikowane: 14 kwi 2013, 23:05 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 14 kwi 2013, 23:08 ]

GREG-FIN - ROSA -HALE      59:67
GREG-FIN:  Gradowski 14, Pysiak 12, Bujanowicz 9(2), Wilkowski 7, Buba 6, Czajka 6, Giziński 3(1), Łukomski 2
ROSA -HALE:  Muszyński 19(3), Wólczyński 16(2), Sałata 11, Zgrzywa 10, Wólczyński 9(1),
Kobyłka 2

HYDROSTAR - BEZ SPINY      65:53
HYDROSTAR:  Kucharski 20(5), Łabędź 17(1), Krajewski 10, Mroczek 5, Jakóbczak 5, Noga 3(1),
Janusz 3, Książek 2
BEZ SPINY:  Kogut 13(2), Pawlak 10, Jaworski 8(2), Staniec 8(2), Papiewski 6, Masiarz 4(1),
Urbanelis 2, Mortka 2

Wyniki meczy o miejsca 5-8 ligi RBLA 2013

opublikowane: 14 kwi 2013, 22:39 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 14 kwi 2013, 23:07 ]

FOGIEL&FOGIEL - KOLBUS      44:52
FOGIEL&FOGIEL: 
Badowicz 16(1), Szeliga 14, Marcula 8(1), Łachmaniuk 6
KOLBUS: 
Bujanowicz 18(2), Zbojna 17, Zdrzalik 9, Kolbus 4, Stachura 4

SmaczneGo - SONARAUTOMAX      55:68
SmaczneGo: 
Gregorczyk 15(3), Drela 13, Piros 9, Marzec 8(1), Fliszkiewicz 5(1), Świerczyński 3,
Gomuła 2
SONARAUTOMAX: 
Skarburski 15(2), Grześkowiak 13, Słomczyński 10(1), Walczyna 9(1), Stompór 8, Łęcki 6, Pacholczak 3, Czapla 2, Karczewski 2

Wyniki 2 kolejki spotkań PlayOff i PlayOut

opublikowane: 18 mar 2013, 01:38 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 25 mar 2013, 02:25 ]

ROSA -HALE - HYDROSTAR      49:69   (PlayOff: 0-2)
ROSA -HALE:  Muszyński 25, Żurowski 12(2), Wólczyński 10(1), Kobyłka 2
HYDROSTAR:  Janusz 22, Łabędź 16(1), Krajewski 14, Wierzbicki 8(1), Noga 3, Książek 2, Starnawski 2, Hernik 2
 
SmaczneGo - KOLBUS      62:54   (PlayOut: 2-0)
SmaczneGo:  Świerczyński 18(1), Fliszkiewicz 15(2), Drela 12, Piros 11, Marzec 6
KOLBUS:  Zbojna 18, Bujanowicz 14, Rafałowicz 5(1), Golus 5(1), Firmanty 4, Zdrzalik 4, Stachura 4
 
 
FOGIEL&FOGIEL - SONARAUTOMAX      50:69   (PlayOut: 0-2)
FOGIEL&FOGIEL:  Bukalski 18(6), Badowicz 9, Marcula 9(1), Szeliga 8(2), Gromnicki 6
SONARAUTOMAX:  Skarburski 16(2), Walczyna 14(2), Grześkowiak 14, Czapla 11, Pacholczak 6, Jakubowski 4, Łęcki 4
 
 
GREGFIN - BEZSPINY       55:51    (PlayOff: 0-2)
BEZ SPINY:  Pawlak 23, Kogut 15(2), Staniec 6, Masiarz 6, Jaworski 5(1)
GREG-FIN:  Gradowski 11(2), Wilkowski 10, Bujanowicz 7(2), Łukomski 7(1), Pysiak 6, Czajka 6, Wilk 4

 

Wyniki 1 kolejki spotkań PlayOff i PlayOut

opublikowane: 11 mar 2013, 00:09 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 18 mar 2013, 00:50 ]

HYDROSTAR - ROSA -HALE      68:52 (PlayOff: 1-0)
HYDROSTAR:  Łabędź 23(2), Jakóbczak 10, Noga 9(1), Mroczek 8(2), Krajewski 7, Hernik 6, Janusz 4, Siekiera 1
ROSA -HALE:  Wólczyński 22(4), Wólczyński 11, Żurowski 9(3), Muszyński 6, Baran 4,

SmaczneGo - KOLBUS      65:49 (PlayOut: 1-0)
SmaczneGo:  Fliszkiewicz 23, Piros 17, Drela 9, Marzec 7, Szubiński 5, Świerczyński 4,
KOLBUS:  Zbojna 16, Zdrzalik 10, Bujanowicz 7, Rafałowicz 5, Stachura 5, Golus 4, Kolbus 2,

SONARAUTOMAX - FOGIEL&FOGIEL      59:56 (PlayOut: 1-0)
SONARAUTOMAX:  Walczyna 18(2), Skarburski 16(1), Czapla 8, Pacholczak 7, Karczewski 6, Stompór 4,
FOGIEL&FOGIEL:  Marcula 13(1), Bukalski 12(4), Szeliga 11(1), Badowicz 8(2), Gromnicki 7,
Łachmaniuk 5
 
GREG-FIN - BEZ SPINY      39:62 (PlayOff: 0-1)
GREG-FIN:  Giziński 9(3), Gradowski 7, Wilkowski 6, Łukomski 5, Bujanowicz 3(1), Żak 2, Pysiak 2,
Buba 2, Czajka 2, Wilk 1
BEZ SPINY:  Kogut 20(1), Pawlak 13(1), Jaworski 11(1), Masiarz 7, Fabiszewski 4, Pszczółka 2, Staniec 2, Papiewski 2, Urbanelis 1

Wyniki 14 kolejki spotkań RBLA

opublikowane: 3 mar 2013, 22:58 przez RNBA RADOM

FOGIEL&FOGIEL - SONARAUTOMAX      46:73
FOGIEL&FOGIEL:  Bukalski 12(4), Badowicz 10(1), Szeliga 10(2), Marcula 9(1), Łachmaniuk 5(1)
SONARAUTOMAX:  Skarburski 17(2), Grześkowiak 14, Czapla 12, Pacholczak 12, Łęcki 6, Walczyk 4, Słomczyński 4, Bartold 2, Stompór 2

KOLBUS - ROSA -HALE      37:88
KOLBUS:  Zbojna 13, Stachura 9, Rafałowicz 5(1), Golus 4, Bujanowicz 4(1), Kolbus 2
ROSA -HALE:  Muszyński 25(3), Wólczyński 20, Żurowski 20(3), Sałata 15(1), Wólczyński 8(2)

GREG-FIN - HYDROSTAR      42:60
GREG-FIN:  Wilkowski 17, Bujanowicz 13(3), Pysiak 6, Żak 2, Łukomski 2, Czajka 2
HYDROSTAR:  Łabędź 14(1), Wierzbicki 12(2), Jakóbczak 11(1), Krajewski 10, Mroczek 4, Hernik 4, Kucharski 3(1), Noga 2

BEZ SPINY - SmaczneGo      61:45
BEZ SPINY:  Kogut 26(5), Pawlak 10(2), Jaworski 6, Pawlak 5, Masiarz 5, Staniec 4, Pszczółka 2, Papiewski 2, Urbanelis 1
SmaczneGo:  Marzec 12(1), Fliszkiewicz 11(1), Świerczyński 8, Gregorczyk 4(1), Piros 4, Drela 4, Gutkowski 2

Zaległy mecz X kolejki BezSpiny - Greg Fin

opublikowane: 3 mar 2013, 22:56 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 3 mar 2013, 22:59 ]


BEZ SPINY - GREG-FIN      51:42
BEZ SPINY:  Kogut 18(4), Jaworski 9(1), Pawlak 9, Masiarz 8, Staniec 4, Pszczółka 2, Urbanelis 1
GREG-FIN:  Bujanowicz 13(1), Wilkowski 11, Czajka 10(3), Giziński 6, Krawczyk 2

Wyniki 13 kolejki spotkań RBLA

opublikowane: 27 lut 2013, 00:48 przez RNBA RADOM

SmaczneGo - FOGIEL&FOGIEL      69:80
SmaczneGo:  Piros 24(1), Marzec 16(2), Fliszkiewicz 12(1), Drela 10, Świerczyński 4, Gutkowski 2, Załęski 1
FOGIEL&FOGIEL:  Badowicz 25(4), Szeliga 14(1), Bukalski 12(4), Klocek 11(1), Marcula 8,
Łachmaniuk 5(1), Łubiński 3, Gromnicki 2

HYDROSTAR - KOLBUS      87:41
HYDROSTAR:  Łabędź 29, Janusz 17, Krajewski 15, Jakóbczak 13, Noga 9(2), Starnawski 4
KOLBUS:  Bujanowicz 12(2), Zbojna 10, Stachura 8, Rafałowicz 7(1), Firmanty 2, Zdrzalik 2

ROSA -HALE - BEZ SPINY      67:80
ROSA -HALE:  Wólczyński 20(3), Baran 14(1), Muszyński 10(2), Żurowski 9(1), Muszyński 8, Rusin 6,
BEZ SPINY:  Kogut 29(6), Pawlak 17, Staniec 10, Papiewski 8, Masiarz 6, Jaworski 4, Urbanelis 4, Pszczółka 2

SONARAUTOMAX - GREG-FIN      37:54
SONARAUTOMAX:  Pacholczak 10, Walczyna 9(1), Skarburski 6, Słomczyński 5, Bartold 4,
Grześkowiak 2, Stompór 1
GREG-FIN:  Wilkowski 17, Gradowski 13(3), Giziński 12(3), Bujanowicz 5(1), Czajka 4(1), Pysiak 2,
Żak 2

Wyniki 12 kolejki spotkań RBLA

opublikowane: 20 lut 2013, 02:59 przez RNBA RADOM

FOGIEL&FOGIEL - GREG-FIN      43:61
FOGIEL&FOGIEL:  Bukalski 14(4), Badowicz 10(1), Klocek 8(1), Łachmaniuk 7(2), Marcula 2, Gromnicki 2
GREG-FIN:  Gradowski 17(3), Wilkowski 17(2), Krawczyk 12(2), Żak 8(2), Pysiak 4, Wilk 3

KOLBUS - SONARAUTOMAX      28:31
KOLBUS:  Zbojna 13, Firmanty 7(1), Bujanowicz 4, Warwas 3(1), Zdrzalik 1
SONARAUTOMAX:  Stompór 10, Bojanowicz 9, Skarburski 5, Czapla 4, Jakubowski 3(1)

BEZ SPINY - HYDROSTAR      31:49
BEZ SPINY:  Pawlak 9, Urbanelis 5(1), Pszczółka 5(1), Papiewski 4, Jaworski 2, Pawlak 2, Masiarz 2, Kogut 2
HYDROSTAR:  Krajewski 9, Mroczek 9(1), Wierzbicki 7, Janusz 7, Kucharski 6, Łabędź 6, Książek 3, Noga 2

SmaczneGo - ROSA -HALE      48:45
SmaczneGo:  Piros 11, Fliszkiewicz 11, Drela 10, Gregorczyk 7(2), Marzec 5(1), Świerczyński 4
ROSA -HALE:  Żurowski 13, Wólczyński 12, Rusin 8, Muszyński 5, Wólczyński 4, Sałata 3

Wyniki 11 kolejki spotkań RBLA - 10.02.2013

opublikowane: 10 lut 2013, 14:23 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 20 lut 2013, 02:41 ]

ROSA -HALE - FOGIEL&FOGIEL      53:69
ROSA -HALE:  Wólczyński 18(3), Wólczyński 14, Żurowski 13(1), Kobyłka 4, Baran 2, Zgrzywa 2
FOGIEL&FOGIEL:  Łubiński 20, Bukalski 16(4), Badowicz 12(3), Marcula 10(2), Wolak 5, Szeliga 2, Łachmaniuk 2, Gromnicki 2

HYDROSTAR - SmaczneGo      70:52
HYDROSTAR:  Krajewski 15, Janusz 13, Wierzbicki 12(1), Łabędź 11, Mroczek 10(2), Noga 5(1), Kucharski 4
SmaczneGo:  Gregorczyk 14(2), Piros 11(1), Drela 11, Świerczyński 6(2), Marzec 6, Gutkowski 3(1), Zawadzak 1

SONARAUTOMAX - BEZ SPINY      45:57
SONARAUTOMAX:  Walczyna 11, Skarburski 11, Walczyk 6, Grześkowiak 5, Pacholczak 4,
Słomczyński 3, Łęcki 3, Stompór 2
BEZ SPINY:  Kogut 22(4), Pawlak 13(1), Masiarz 12, Pawlak 3, Urbanelis 2, Pszczółka 2, Papiewski 2, Jaworski 1

GREG-FIN - KOLBUS      69:51
GREG-FIN:  Łukomski 14(2), Gradowski 11, Wilkowski 10, Krawczyk 9, Żak 8, Pysiak 8, Czajka 7, Buba 2
KOLBUS:  Zbojna 15, Zdrzalik 11(1), Bujanowicz 11(2), Firmanty 4, Stachura 4, Rafałowicz 2, Golus 2, Kolbus Z. 2

Wyniki 10 kolejki spotkań RBLA

opublikowane: 4 lut 2013, 11:43 przez RNBA RADOM   [ zaktualizowane 20 lut 2013, 02:42 ]

FOGIEL&FOGIEL - KOLBUS      37:40
FOGIEL&FOGIEL:  Łubiński 13, Marcula 9(1), Bukalski 9(3), Szeliga 4, Gromnicki 2
KOLBUS:  Zbojna 14, Bujanowicz 10(2), Stachura 8, Zdrzalik 4, Warwas 2, Firmanty 2
 
SmaczneGo - SONARAUTOMAX      48:39
SmaczneGo:  Piros 11(1), Marzec 11(2), Świerczyński 8(1), Gregorczyk 7(1), Drela 5, Fliszkiewicz 4, Gutkowski 2
SONARAUTOMAX:  Grześkowiak 15, Karczewski 7, Stompór 5(1), Skarburski 4, Pacholczak 4, Walczyk 2, Łęcki 2
 
Pozostałe 2 mecze odbędą się najprawdopodobniej 08.02.2013.
 
--------
 
Mecz rozegrany 08.02.2013
ROSA -HALE - HYDROSTAR      55:74
ROSA -HALE:  Muszyński 17(1), Żurowski 16(3), Wólczyński 9(3), Zgrzywa 7, Wólczyński 4, Sałata 2,
HYDROSTAR:  Janusz 23, Łabędź 19(2), Jakóbczak 15(1), Krajewski 11(1), Noga 4, Starnawski 2,

1-10 of 20