Aktualności‎ > ‎

Spotkanie organizacyjne 01.10.2012

opublikowane: 1 paź 2012, 23:21 przez Robert J
W dniu 01.10.2012 odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie tegorocznej ligi RBLA (Rosa Basket Liga Amatorska) zorganizowanym przez Grupę Rosa oraz kierowników drużyn zeszłorocznych. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele sponsora tytularnego p. Przemysław Saczywko oraz Robert Bartkiewicz. Podczas spotkania toczyła się dyskusja na temat promocji naszej ligi amatorskiej i uatrakcyjnieniu jej aby w efekcie zachęcić więcej drużyn do wzięcia udziału w rozgrywkach. Padły następujące propozycje:
  1. Proponowana wysokość wpisowego to 1000zł od drużyny. Dla drużyn które w swoim składzie będą miały minimum 5 zawodników (jednocześnie nie mniej niż 50% składu)  w wieku do 20 lat proponujemy 50% bonifikatę na wpisowe. Bonifikata była by w formie zwrotu tych 50% (500zł) po rozegraniu przez drużynę sezonu zasadniczego. Wynika to z naszej obawy o zgłaszanie się i wycofywanie drużyn po kilku spotkaniach.
  2. Podobna bonifikata dla drużyn z poza naszego miasta. Np z Białobrzeg, Kozienic, Skarżyska lub innych.
  3. Akcja promocyjna w szkołach średnich w naszym mieście oraz sąsiednich miastach w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Po uzyskaniu zgody dyrektorów szkół średnich rozwieszenie plakatów informacyjnych o naszej lidze.
  4. Lokalizacja rozgrywek jest jeszcze nie ustalona i zależna od dostępności hali sportowej. Terminy meczów będą zależne również od dostępności hali sportowej ale preferowanym terminem jest piątek wieczór.
  5. Planowane rozpoczęcie rozgrywek 9 listopada 2012.

Kolejne spotkanie organizacyjne odbędzie się 8 października o godzinie 17 w siedzibie klubu Rosa Radom przy ul. Ptasiej 14 w Radomiu (wjazd od ulicy Gazowej). Na to spotkanie zapraszamy wszystkich przedstawicieli drużyn chcących przystąpić do sezonu 2012/2013.

Comments