Drużyny i składy

Do tegorocznej edycji ligi amatorskiej w Radomiu RBLA (dawniej RNBA) zgłosiło się 8 zespołów.
Poniżej przedstawiamy nazwy i składy poszczególnych drużyn.

ROSA -HALE
1. Karol Żurowski - kap.
2. Dominik Wólczyńsk
3. Bartosz Muszyński
4. Maciej Sałata
5. Krzysztof Kobyłka
6. Artur Rusin
7. Rafał Zgrzywa
8. Przemysław Anduła
9. Bartek Komur
10. Andrzej Kowalskii

HYDROSTAR
1. Andrzej Mroczek       Poz: 1       Nr: 13
2. Bartek Kucharski       Poz: 1       Nr: 14
3. Arek Starnawski        Poz: 2       Nr: 15
4. Tomasz Łabędź         Poz: 2, 3   Nr: 12
5. Wojciech Noga          Poz: 3       Nr: 7
6. Łukasz Jakóbczak     Poz: 4
7. Jacek Książek            Poz: 4, 5   Nr: 6
8. Hubert Hernik           Poz: 5       Nr: 4
9. Robert Janusz            Poz: 5, 4   Nr: 5
10. Albert Siekiera         Poz: 3, 4   Nr: 10
11. Robert Karajewski    Poz: 2, 3   Nr: 11
12. Jarosław Wierzbicki  Poz: 3, 2   Nr
 
 


SONARAUTOMAX
1. Piotr Grześkowiak
2. Piotr Pacholczak
3. Dominik Stompór
4. Marcin Łęcki
5. Rafał Karczewski
6. Piotr Skarburski
7. Krzysztof Czapla
8. Marek Jakubowski
9. Michał Słomczyński
10. Michał Walczyna
11. Krzysztof Bartold
12. Jacek Walczyk

GREG-FIN
1. Aleksander Gradowski
2. Mirosław Krawczyk
3. Robert Pysiak
4. Marek Łukomski
5. Sławomir Kalita
6. Michał Wilk
7. Marcin Wilkowski
8. Michał Łoziński
9. Krystian Żak
10. Marek Buba
11. Norbert Czajka
12. Bartosz Giziński

BEZ SPINY
1. Paweł Pawlak
2. Łukasz Pawlak
3. Przemysław Kogut
4. Krzysztof Staniec
5. Maciej Jaworski
6. Robert Pszczółka
7. Robert Papiewski
8. Jarosław Fabiszewski
9. Paweł Masiarz
10. Grzegorz Urbanelis
11. Kuba Gutkowski
12. Jakub Mortka

FOGIEL&FOGIEL
1. Roman Bukalski
2. Maciej Gromnicki
3. Arkadiusz Figura
4. Marcin Łachmaniuk
5. Łukasz Łubiński
6. Hubert Marcula
7. Paweł Marcula
8. Albin Nędzi
9. Marcin Rojecki
10. Paweł Szeliga
11. Kamil Wolak
12. Paweł Wolak
 
Strona zespołu na Facebook-u: http://www.facebook.com/fogiel.basket
Strona sponsora: http://fogiel.pl/

SmaczneGo
1. Łukasz Marzec
2. Piotr Gomuła
3. Paweł Fliszkiewicz
4. Wojciech Świerczyński
5. Robert Załęski
6. Dominik Drela
7. Jarosław Piros
8. Bartłomiej Szubiński
9. Krzysztof Gregorczyk
10. Marek Zawadzak
11. Maciek Gutkowski
12. Michał Hermanowicz

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE KOLBUS
1. Krzysztof Stachura
2. Michał Zbojna
3. Jakub Nowakowski
4. Daniel Kolbus
5. Zbigniew Kolbus
6. Konrad Zdrzalik
7. Jarosław Szymaniak
8. Piotr Bujanowicz
9.
10.
11.


Comments